Kuzenimle Muhteşem Gece

Kuzenimle Muhteşem Gece
Herkese selamlar,

Sizlerle kuzenimle henüz 24 saati doldurmamış olan zevk ve heyecan dolu olan gecemizi anlatmak istiyorum.

Öncelikle hikayenin karakterlerini tanıtarak başlayayım, ben 30 yaşında işim gereği sürekli gece alemlerinde hızlı bir hayat yaşayan bir adamım, adım Arda . Kuzenim ise üniversite okumak için bizim yaşadığımız şehire gelen 23 yaşında hafif balık etli çok güzel bir genç kız, onun adı da Elif . Her ne kadar ikimiz de çocukken ona kardeş gözüyle baksam da onu her görüşümde ona karşı bakışım farklı bir hal almaya başladı. Büyüdükçe serpildi ve çok seksi bir hatun oluverdi.

Başlarda onun da beni abisi olarak gördüğüme emin olsam da sürekli dışarıda olmam eve bazı geceler gelmemem bir çok gece sadece uyumaya gelmem de onda bir merak dünyası oluşturmuştu. Sürekli olarak bana nerede olduğumu kiminle takıldığımı, kiminle gezdiğimi sormalarına başta çekinerek cevap versem de son üç aydır salmıştım. Yattığım kadınları açık açık ona anlatıp tepkilerini gözlemlemeye çalışıyordum. Her ne kadar seks için yanıp tutuşan bir adam olmasam da gözümün önünde serpilip çok seksi ve bakire olan kuzenimi sikmeyi çok ama çok istediğimden bu tepkileri benim onu sikme ihtimalimi artırıyordu. Beni dinlerken olan bakışlarından hissettiklerim de az buz konular değildi adım gibi emindim keşke beni de bir gün sikse diyerek bakıyordu…

Günler günleri, aylar ayları kovalarken bu tarz sohbetlerimiz iyice artmıştı. Ailemin etrafımızda olmadığı her zaman bu konuyu konuşuyorduk. Ancak ne zaman ben ona sorsam utanarak saçmala abi diyerek konuyu kapatıyordu. Bu her ne kadar beni geri çekse de ben hedefimi koymuştum. Her ne kadar dile getirirken utandırsa da kuzenimi illa ki sikecektim.

Tüm bu süreç bizi dün akşama taşıdı, işten çıkıp akşam üstü eve geldim. Ailem bir düğün için şehir dışında olduğu için kuzenimle evde baş başa kalacaktık. Her ne kadar umudum olmasa da içten içe keşke bu gece sevişsek diye iç geçirerek salona tvnin karşısına kuruldum. Yemeklerimizi yemiş birlikte dizi izliyorduk, ufak bir dinlenmenin ardından mutfağa geçip kendime viski doldurdum. Elife onun da isteyip istemediğini sordum, normalde içki içen bir insan değildi. Nereden estiyse o da içmek istedi, içilen alkol miktarları arttıkça sohbet malum konulara döndü ve bir anda Elif hayrola bu gece kimseyi sikmeye çalışmıyorsun evdesin şaşırdım diyince şok olmuştum. Çünkü hem bakire oluşu hem akraba oluşumuz hem de yaş farkından dolayı böyle bir cümle ondan beklemiyordum. Bilmem böyle denk geldi işte diyerek konuyu geçirtişmeye çalışsam da o sürekli konuyu malum yerlere taşıyordu.

Artık ben de dayanamayıp kirli oynamaya başlamıştım. Neden bu yaşına kadar bakire kaldığından girip mastürbasyon yapıyor musun sorularına kadar devam ediyordum.Sorular artık benim kimlerle takıldığımdan onun cinselliğine dönmüştü. Onun cevapları karşısında şaşıp kalmadım desem yalan olur, alkolün de etkisiyle onun tarafındaki itiraflar daha samimi olmaya başlamıştı. Kendisi bugüne kadar bakirelik konusunda çok gergin olduğundan bu konudan bir kaç erkekle sevişse de hep kaçmış.

Ancak biten ilk şişe viskinin ardından Elif artık tamamen bazı şeyleri tecrübe etmeye hazırdı. Tek gereken şey benden gelecek olan kıvılcımdı. Sohbet sohbeti kovalarken tam konuyu malum konuya taşıyacak soru geldi.

-Sence ben güzel miyim?

+Güzel de laf mı bence muhteşem bi kadınsın, kuzenim olmasan bu kadar viskinin üzerine kesin seni sikmeye çalışırdım.

Ağzımdam çıkan lafa ben bile şaşırmıştım ama bir anda söylemiş oldum işte. Söylediğim laf o kadar hoşuna gitti ki bir kaç snlik sessizliğin ardından yanımda oturduğu koltuktan kalkıp yanıma oturdu ve neden yapmıyorsun o zaman dedi.
O cümle beni bir anda kaya gibi yapmıştı, bir anda boynuna yumulup onu öpmeye başladım.

Elifin hiç tecrübesi olmamasına rağmen ilk tepkisi taş gibi olan sikime uzanması oldu, kuzenimle bir yandan sevişirken bir yandan birbirimizi kurcalıyorduk. İnanması güç ama inanılmaz derece zevk veren bir kaç dakikanın ardından onu hızlıca odama getirdim. Ev hali pijamalarla oturduğumuzdan hızlıca onu soyup, el girmemiş ormanlara girmem bir kaç dakikamı almıştı. Yatağımdaydık ve onun pamuklu güzel külodunu kenara sıyırıp amını yalıyordum. Elif ise daha önce hiç tecrübe etmediği bir deneyimde saçlarıyla ve o koca memeleriyle oynayarak zevk diyarladırında uçuyordu. Amı o kadar ıslak ve bir an önce yarak girmesine müsaitti ki ben bunca yıldır bu kadar hazır bir am görmemiştim. Altımdaki şortu, çıkarıp hızlıca amına taş gibi olan yarrağımı sokmamak için kendimi zor tutuyordum ki ilk zevki çok iyi olsun diye en başta ufak ufak amının o taze dillerinde sikimi gezdirip ufaktan başını sokarak onu iyice çıldırttım. Artık gözleri tamamen kapanmış ve zevkten sik beni diye inlediği anlarda taş gibi olmuş yarrağımı içine soktum. O ilk anda yaşadığı zevki sizlere kelimelere tarif etmem mümkün değil. O kadar güzel ve tatlı bir şekilde inledi ki ömrüm boyunca o anı unutamayacağım. Bir kaç dakika misyoner pozisyonda onu siktikten sonra, yatakta onu üzerime aldım. Ürkek ve çekinerek yarağıma oturduğu anlarda hala titriyor ve korkuyordu. Ancak sikimin üzerine oturduktan sonra ritmini buldu ve dakikalarca ikimiz de aynı anda boşalana kadar sikiştik. Doruk noktasının ardından fark ettim ki hem kuzenimi ilk kez sikmiş hem de içine boşalmıştım. Hiç düşünmeden, sorgulamadan yaşadığımız bu ilk seks inanılmazdı.

Üzerine içilen sigara ve duştan sonra bir kaç kez daha birlikte olduk ve muhteşem bir gece daha yaşadık. İlerleyen gecelerimizi yazmaya devam edeceğim. Belki bir gün o da yazar…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir